Nakladatelství guidemedia etc

nakladatelství guidemedia etc

FRIEDENSTAUBE

Michael Winkler: FRIEDENSTAUBE

Svět tak, jak jej známe, již neexistuje. Konflikt na Blízkém východě eskaloval ve světovou válku. Jen pár hodin před totální atomovou válkou planetu zasáhlo kladivo Boží několika asteroidy, jež vyvolaly vlny záplav a třídenní temnotu. Země se stala pustou a prázdnou…

Na nové Zemi žije sotva 500 milionů lidí. Lidská společenství a národy, jak jsme je znali, zmizely. Naopak se opět zformovaly dávno zapomenuté národy. Ve zničené střední Evropě v nové velikosti povstává Německá říše; světoví mistři v obnovování opět ukazují své staré ctnosti. Stav, který panoval po třicetileté válce, se otočil: Říše je velkým, prosperujícím, jednotným tělesem a kolem ní jen samé malé státečky, které se stále snaží zkonsolidovat.

Spojení přes Atlantik bylo zpřetrháno. Na pokusy o rádiové vysílání nikdo neodpovídá. Říše se tedy rozhoduje vypravit expedici a prozkoumat, co se tam vlastně přihodilo. Loď vyplouvá na širé moře v den výročí bitvy u Skaggeraku a míří směrem na New York. Co čeká na loď Jeho Veličenstva FRIEDENSTAUBE za širým oceánem?

Polovina knihy k přečtení ZDARMA zde

Vyšlo: 8.11. 2014

ISBN: 978-80-88021-00-1
Vazba: brožovaná
Počet stran: 224
Rozměry: 135×205

Ke stažení:

Obálka (přední část)
Obálka (zadní část)
Kniha (přední část)
Kniha (zadní část)
Kniha (ležící)
Ukázka z knihy: